Nivada Grenchen 

Nivada Grenchen, tarihi 1926'ya kadar uzanan  köklü bir İsviçre saat markasıdır ve endüstride takdir edilen bir geçmişe sahiptir. Nivada Grenchen, kaliteye ve estetiğe önem vererek günümüzde de zamansız saatler üretmeye devam etmektedir.

Markaya duyulan güvenin dünya çapında yayılması ile 1950'lerde Amerikan Donanması'nın Güney Kutbu keşiflerinde kullanılmıştır. Dondurucu soğukta bile yüksek performans gösteren Nivada Grenchen saatler üretilirken dayanıklılık ön planda tutulur.

Nivada Grenchen Saat Modelleri

Birçok farklı saat zevkine hitap eden modeller Nivada Grenchen'in kataloğunda mevcuttur.

Marka, uzun yıllar içerisinde geliştirdiği bilgi birikimi ile; keşiflerde kullanılmak üzere üretilen ultra dayanıklı saatler, dalış esnasında kullanılabilen kronograflar, yat yarışı zamanlayıcıları, 1000 metre su geçirmez dalgıç saatleri, retro stili saatler gibi çok zengin bir model portföyüne sahiptir. 

Dünya çapında saat medyasında sıklıkla adında bahsettiren marka, geçmişin şık estetiğini günümüz teknolojileri ile birleştirerek saat severlere nostaljik ve farklı bir tarz sunmaktadır. 

Yüksek Kalite İsviçre Üretimi

Nivada Grenchen saatleri İsviçre üretimidir. Kaliteyi öncelikli tutan marka, sadece performansı ve güvenilirliği endüstri içerisinde kanıtlanmış İsviçre mekanizmaları kullanmaktadır. Kasa, bilezik ve cam işçilikleri son derece başarılı olup her Nivada Grenchen saat, kendi fiyatından çok daha pahalı bir saatin işçiliğine ve hissiyatına sahiptir. 

Orjinal ve 2 Yıl Garantili

Abt Saat, Nivada Grenchen markasının Resmi Türkiye Temsilcisi'dir. Tüm Nivada Grenchen saat modelleri %100 orijinal olup ve 2 yıl garantiye sahiptir.