Yeni Ürün Ön Satış Ürünü

Nivada Grenchen White Pacman Depthmaster 14102A09 Otomatik Erkek Kol Saati

Safir kristal  CAM / Mekanik  MEKANİZMA / 1000 m  SU GEÇİRMEZLİK
ÜRÜN KODU: 14102A09
BARKOD:
Ücretsiz Kargo
Bu ürün ön satış ürünüdür, ürün stoklarımıza geldiğinde kargolanacaktır.
41.500,00 TL

Abt Saat, satışını yaptığı tüm markaların yetkili satıcısıdır. Satışı yapılan tüm ürünler %100 orjinaldir ve garanti kapsamındadır, güvenle satın alabilirsiniz.
5000 TL ve üzeri siparişlerde kurye ile İstanbul içi aynı gün ücretsiz teslimat.

OrijinalÜrün

YetkiliSatıcı

ÜcretsizKargo

Aynı GünTeslimat

MağazadaDeğişim

İadeGarantisi

Ürün Açıklaması

Nivada Grenchen Depthmaster Pacman Otomatik Kol Saati

Üstün Dayanıklılık

Eşsiz ve dikkat çekici bir tasarıma üretilen Depthmaster Pacman, ikonik Art Deco kadranı ve özgün yastık formunda kasaya sahiptir. Aynı zamanda vidalı bir kasa arkası ve taç, tek yönlü dönen bir dalış bezeli ile 120 tıklama ve 15 dakikalık ölçeğe sahiptir ve otomatik Helium valfi ile güvence altına alınmış 1000 metre su geçirmezlik sunmaktadır.
 
39mm çapında olan yastık kasa, doğrudan 1960'lardaki vintage versiyonunu yansıtarak dikkat çekmektedir. Depthmaster ismi ise 1000m su direnci sunmasına itafen verilmiş bir addır.
 
İndeksleri Pacman tasarımına sahip olan saatimiz, dalgıç saatlerinin sıklıkla birbirine benzediği günümüz saatçilik dünyasında orijinal ve sıradışı bir model olarak üretilmiştir.

 

Soprod P024 Otomatik Mekanizma

Depthmaster Pacman, Soprod P024 mekanizması ile çalışıyor. Mimarisi 60'lera kadar uzanan bu mekanizma(ETA2824 mimarisine sahiptir.) kendisini zaman içerisinde kanıtlamış ve birçok marka tarafından da kullanılmış olmasıyla son derece güvenilir, sağlam ve fonksiyonel bir kalibredir. 38 saatlik güç rezervi, 4Hz frekansında titreşim, hack özelliği sunmaktadır.

 

Nivada Grenchen

Nivada Grenchen, tarihi 1926'ya kadar uzanan köklü bir İsviçre saat markasıdır ve saat endüstrisinde tanınmış bir geçmişe sahiptir. Marka, kaliteli saatler üretme konusunda uzun yıllara dayanan bir deneyime sahiptir.

Nivada Grenchen saatleri, hassas mekanizmaları, dayanıklı malzemeleri ve çekici tasarımlarıyla bilinir. Markanın koleksiyonunda çeşitli modeller bulunur ve her biri farklı tarzlara ve kullanım amaçlarına hitap eder.

Nivada Grenchen Depthmaster Pacman modelini Bağdat Caddesi mağazamızdan veya web sitemizden detaylıca inceleyebilir ve satın alabilirsiniz. Modelle ilgili daha detaylı bilgi almak için de bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Abt Saat, Nivada Grenchen markasının Türkiye Temsilcisi'dir ve tüm Nivada Grenchen modelleri, 2 yıl garanti kapsamındadır.