Yeni Ürün

Nivada Grenchen Antarctic Spider Salmon 32042A23 Otomatik Erkek Kol Saati

Safir kristal  CAM / Mekanik  MEKANİZMA / 10 bar  SU GEÇİRMEZLİK
ÜRÜN KODU: 32042A23
BARKOD:
Ücretsiz Kargo
  Tükendi!  
Abt Saat, satışını yaptığı tüm markaların yetkili satıcısıdır. Satışı yapılan tüm ürünler %100 orjinaldir ve garanti kapsamındadır, güvenle satın alabilirsiniz.
5000 TL ve üzeri siparişlerde kurye ile İstanbul içi aynı gün ücretsiz teslimat.

OrijinalÜrün

YetkiliSatıcı

ÜcretsizKargo

Aynı GünTeslimat

MağazadaDeğişim

İadeGarantisi

Ürün Açıklaması

Nivada Grenchen Super Antarctic Spider Salmon Otomatik Kol Saati

Orijinal Tasarım

Super Antarctic Spider, 1950 yılında piyasaya sürülen orijinal Nivada Antarctic koleksiyonunun yakın akrabasıdır. İlk olarak 70'lerde üretilen ve farklı tasarımı ile beğeni toplayan Antarctic Spider modeli, markanın büyük takipçilerinden birinin vintage bir Antarctic Spider resmini Nivada Grenchen'e göndermesi sonrasında, ürün geliştirme ekibi hiç beklemeden kollarını sıvadı ve geçmişten gelen bu ikonik modeli orijinaline sadık kalarak yeniden üretti...

 

Spider Salmon, bizce son derece farklı ve kendine has görünüme sahip bir model. Kadranın ortasındaki çizgilerin, dikey olarak yerleştirilmiş saat imlerine adeta uzanan görüntüsü, bir örümceğin bacaklarına benzetildiği için modele "Spider" ismi verilmişti.

 

38 mm kasa çapının, orijinal estetiğe sadık kalınarak sunulmuş kadran tasarımı ile birleşmesi bizce retro yönü çok başarılı bir saat ortaya çıkmasına olanak sağlamış.

 

Ayrıca saatimizin somon renkli kadranı ile de hem alışılmadık, hem de kibar bir görünüm elde edilmiş.

 

Kahve deri kordonu vintage estetiğini yansıtmak adına perfore(delikli tasarım) olarak üretilmiştir.

Kasaya uygulanan parlak ve mat cilalar ile yüksek işçilikli bir model olduğunu belli ediyor. Çift bombeli safir kristal camı ise çizilmelere karşı maksimum dayanıklılık sunarken geçmişte kullanılan mika camların estetiğini taşıyor. Üçgen formlu ibrelerde ve dikey yerleştirilmiş dikdörtgen formlu indeks uçlarında da fosforlu materyal bulunması bir Antarctic'ten beklediği üzere sportif karaktere yapılan önemli bir vurgudur.

Soprod P024 Otomatik Mekanizma

Super Antarctic Spider Salmon, Soprod P024 mekanizması ile çalışıyor. Mimarisi 60'lera kadar uzanan bu mekanizma(ETA2824 mimarisine sahiptir.) kendisini zaman içerisinde kanıtlamış ve birçok marka tarafından da kullanılmış olmasıyla son derece güvenilir, sağlam ve fonksiyonel bir kalibredir. 38 saatlik güç rezervi, 4Hz frekansında titreşim, hack özelliği sunmaktadır.

 

Nivada Grenchen

Nivada Grenchen, tarihi 1926'ya kadar uzanan köklü bir İsviçre saat markasıdır ve saat endüstrisinde tanınmış bir geçmişe sahiptir. Marka, kaliteli saatler üretme konusunda uzun yıllara dayanan bir deneyime sahiptir.

Nivada Grenchen saatleri, hassas mekanizmaları, dayanıklı malzemeleri ve çekici tasarımlarıyla bilinir. Markanın koleksiyonunda çeşitli modeller bulunur ve her biri farklı tarzlara ve kullanım amaçlarına hitap eder.

Nivada Grenchen Super Antarctic Spider Salmon modelini Bağdat Caddesi mağazamızdan veya web sitemizden detaylıca inceleyebilir ve satın alabilirsiniz. Modelle ilgili daha detaylı bilgi almak için de bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Abt Saat, Nivada Grenchen markasının Türkiye Temsilcisi'dir ve tüm Nivada Grenchen modelleri, 2 yıl garanti kapsamındadır.