Nivada Grenchen Super Antarctic 32026A17 Otomatik Erkek Kol Saati

Safir kristal  CAM / Mekanik  MEKANİZMA / 10 bar  SU GEÇİRMEZLİK
ÜRÜN KODU: 32026A17
BARKOD:
Ücretsiz Kargo
  Tükendi!  
Abt Saat, satışını yaptığı tüm markaların yetkili satıcısıdır. Satışı yapılan tüm ürünler %100 orjinaldir ve garanti kapsamındadır, güvenle satın alabilirsiniz.
5000 TL ve üzeri siparişlerde kurye ile İstanbul içi aynı gün ücretsiz teslimat.

OrijinalÜrün

YetkiliSatıcı

ÜcretsizKargo

Aynı GünTeslimat

MağazadaDeğişim

İadeGarantisi

Ürün Açıklaması

Niavada Grenchen Super Antarctic Otomatik Kol Saati

Donanma Saati

Super Antarctic, 1950 yılında piyasaya sürülen orijinal Nivada Antarctic koleksiyonunun yakın akrabasıdır. Orijinal model, Amerikan Donanması'nın Deep Freeze 1 Görev Gücü üyeleri tarafından Güney Kutbu'ndaki keşif gezileri sırasında kullanıldığında ün kazanmıştı (1955-1956). Su geçirmez, otomatik kurmalı, şoklara dayanıklı ve manyetik alanlara karşı korumalı olan  Antarctic, buzlu sulara batırıldı, derin karların içine daldı ve en zorlu koşullarda bile güvenilir ve dayanıklı test edildi. Bugünkü Super Antarctic, orijinal Antarctic'in çizgilerine ve tasarımına yakın duran bir evrimdir.

 

Orijinal Antarctic'ler gibi, tüm modern Super Antarctic modellerinin kasa arkasına 1957 Uluslararası Jeofizik Madalyonu eklendi...

 

Kaşif Saati

Super Antarctic; sağlam mimarisi, yüksek okunabilirlik sağlayan 3-6-9-12 de üçgen formlu indeksleri ve SuperLuminova dolgulu ibre/indeksleri ile şık bir tool watch profilindedir.

 

Siyah kadranı sade ama çarpıcıdır. Nivada adının altında Aquamatic (su geçirmez + otomatik) yazmaktadır. Saat 6'nın üstünde özellikli Super Antarctic yazısı ve altında 25 RUBIS(mekanizmanın taş adedini belirtir.) yazmaktadır. En dikkat çekici estetik özelliği kılıç ve lolipop şeklindeki dakika ve saat ibreleridir. Arka kısmı özellikli altın madalyon ile süslenmiştir. Vidalı taçlı 38mm kasa bilekte rahatça takılır.

Kasaya uygulanan parlak ve mat cilalar ile yüksek işçilikli bir model olduğunu belli ediyor. Çift bombeli safir kristal camı ise çizilmelere karşı maksimum dayanıklılık sunarken geçmişte kullanılan mika camların estetiğini taşıyor.

Soprod P024 Otomatik Mekanizma

Super Antarctic, Soprod P024 mekanizması ile çalışıyor. Mimarisi 60'lara kadar uzanan bu mekanizma(ETA2824 mimarisine sahiptir.) kendisini zaman içerisinde kanıtlamış ve birçokmarka tarafından da kullanılmış olmasıyla son derece güvenilir, sağlam ve fonksiyonel bir kalibredir. 38 saatlik güç rezervi, 4Hz frekansında titreşim, hack özelliği sunmaktadır.

 

Nivada Grenchen

Nivada Grenchen, tarihi 1926'ya kadar uzanan köklü bir İsviçre saat markasıdır ve saat endüstrisinde tanınmış bir geçmişe sahiptir. Marka, kaliteli saatler üretme konusunda uzun yıllara dayanan bir deneyime sahiptir.

Nivada Grenchen saatleri, hassas mekanizmaları, dayanıklı malzemeleri ve çekici tasarımlarıyla bilinir. Markanın koleksiyonunda çeşitli modeller bulunur ve her biri farklı tarzlara ve kullanım amaçlarına hitap eder.

Nivada Grenchen Super Antarctic modelini Bağdat Caddesi mağazamızdan veya web sitemizden detaylıca inceleyebilir ve satın alabilirsiniz. Modelle ilgili daha detaylı bilgi almak için de bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Abt Saat, Nivada Grenchen markasının Türkiye Temsilcisi'dir ve tüm Nivada Grenchen modelleri, 2 yıl garanti kapsamındadır.