Yeni Ürün

Citizen Promaster BN0227-09L Erkek Kol Saati

Eco-drive  MEKANİZMA / 20 bar  SU GEÇİRMEZLİK
ÜRÜN KODU: BN0227-09L
BARKOD:
Ücretsiz Kargo
  Tükendi!  
Abt Saat, satışını yaptığı tüm markaların yetkili satıcısıdır. Satışı yapılan tüm ürünler %100 orjinaldir ve garanti kapsamındadır, güvenle satın alabilirsiniz.
5000 TL ve üzeri siparişlerde kurye ile İstanbul içi aynı gün ücretsiz teslimat.

OrijinalÜrün

YetkiliSatıcı

ÜcretsizKargo

Aynı GünTeslimat

MağazadaDeğişim

İadeGarantisi

Ürün Açıklaması

Citizen Promaster Eco Drive 

Citizen Promaster koleksiyonu, markanın ekstrem koşullar için üretilmiş profesyonel dalgıç saatlerini barındıran özel bir koleksiyon. Sahip oldukları yüksek fonksiyonalite, orijinal tasarımlar ve sağlam mimarileri ile hem günlük hayatta sportif saat kullanmaktan hoşlananlar, hem de profesyonel dalgıçlara hitap eden bu koleksiyon, Citizen'ın dünyada en sevilen serileri arasında yer alıyor.

 

Orijinal Tasarım  

Vidalı tepesi ile 200 metre su geçirmezliği garanti altına alan Citizen Promaster Eco-Drive BN0227-09L (ISO 6425 Profesyonel Dalgıç Saati Sertifikalı), geçmişte olduğu gibi günümüzde de saatçilikte çok popüler bir kategoride yer alıyor: Tool Watch. "Tool" kelime itibariyle "araç" anlamına geliyor bu bu tür saatler belirli spesifik -ve çoğunlukla profesyonel- amaçlar için üretiliyor: Pilot saatleri, dalgıç saatleri, yarış saatleri, asker saatleri gibi...

 

Citizen Promaster Eco Drive BN0227-09L da dalgıç saati olarak üretilen bir tool watch. Tek yöne dönen ve dalgıç eldivenleri ile rahat kullanım sağlayan derin tırtıklı bezeli ile dalış sürelerini, hangi derinlikte ne kadar süre kalınması gerektiğini ölçmek oldukça kolay. Bu modelle ilgili dikkatimizi öncelikli olarak çeken kısım alışılmasık ve orijinal bir görünüm sunan köşeli kasası. Dalgıç saatlerinin çoğunlukla birbirlerine benzer tasarımlarda üretildiğini göz önüne aldığımızda Citizen Promaster Eco Drive BN0227-09L'nin sıradışı karakteri kendisini belli ediyor. Kadranın ise mavi askeri kamuflaj deseninde üretilmesi saatin orijinal tasarım felsefesinin başka bir göstergesi.

 

Kasa materyalimiz ise Citizen'ın patentli Super Titanium alaşımı. Normal titanyuma göre korozyona ve çizilmelere karşı daha dayanıklı olan Super Titanium materyalinin kullanılması saatimize konfor ve fonksiyonellik sağlamış.

 

Akrep-yelkovan ve indesklerin içleri de bol miktarda fosforlu materyal ile doldurularak hem gece hem de dalış sırasında okunabilirlik maksimuma çıkartılmış. Poliüretan kordonu ise silikona göre aşınmaya çok daha dayanıklı bir materyal ki bu da bize Citizen Promaster Eco Drive BN0227-09L'nin uzun ömürlülüğünü gösteren etmenlerden sadece bir tanesi.

 

Eco-Drive Mekanizma

Citizen Promaster Eco Drive BN0227-09L modeli enerjisini her türlü ışık kaynağından sağlayan Eco Drive teknolojisi ile çalışıyor. Bu teknoloji sayesinde bir pilli saat kadar hassas şekilde zaman tutumu gerçekleştirilirken, pil değişimine asla ihtiyaç duyulmuyor ve tam şarjda tam 10 ay güç rezervi sağlıyor.

 

Citizen Promaster Eco Drive BN0227-09L modelini Bağdat Caddesi mağazamızdan veya websitemizden detaylıca inceleyebilir ve satın alabilirsiniz. Model ile ilgili daha detaylı bilgi almak için de bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Abt Saat olarak satışını gerçekleştirdiğimiz her Citizen saat, 2 yıl Türkiye ve uluslararası garanti kapsamındadır.

 


ÖNERDİKLERİMİZ