Swatch SB03N102 Artric Unisex Kol Saati

Mika  CAM / Quartz  MEKANİZMA / 3 bar  SU GEÇİRMEZLİK
ÜRÜN KODU: SB03N102
BARKOD:
Ücretsiz Kargo
  Tükendi!  
Abt Saat, satışını yaptığı tüm markaların yetkili satıcısıdır. Satışı yapılan tüm ürünler %100 orjinaldir ve garanti kapsamındadır, güvenle satın alabilirsiniz.
5000 TL ve üzeri siparişlerde kurye ile İstanbul içi aynı gün ücretsiz teslimat.

OrijinalÜrün

YetkiliSatıcı

ÜcretsizKargo

Aynı GünTeslimat

MağazadaDeğişim

İadeGarantisi

Ürün Açıklaması

Swatch BIG BOLD BIOCERAMIC ARCTIC

Ekolojik Bir Saat

Swatch her zaman yenilikçi bir marka oldu.Swatch’un en yeni inovasyonlarından bir tanesi ise Swatch BIG BOLD BIOCERAMIC. Bu saatler tamamen modern ölçülere uygun 47mm kasa çapına sahip ve onları diğer her saatten ayıran özelliği saatin üretildiği materyal. Bu kasanın üçte biri biyolojik-kaynaklı plastikten üretilirken, üçte ikisi seramikten üretildi ve BIO CERAMIC adında kompozit bir materyal ortaya çıktı. Bu materyal ekolojik sürdürülebilirlik ilkesine uygun olması ve hafifliği ve pürüzsüz dokusu ile saat severler tarafından çok olumlu tepkiler aldı.

 

BIOCERAMIC serisinin en yeni üyelerinden olan BIG BOLD BIOCERAMIC ARCTIC modelinin kasasında bulunan yüksek seramik sayesinde tarifi zor ipeksi bir doku elde edildi. Bu özel modelin mavi ise oldukça dikkat çekici ve spor bir görünüm katmış.

 

BIG BOLD BIOCERAMIC ARCTIC modelinin ismi Arktik Okyanusu' ndan geliyor. Bunun nedeni saatin tasarım sürecinde kuzey kutbundaki mavi buzullardan esinlenilmiş olması. 

 

Swatch BIG BOLD BIOCERAMIC ARCTIC'de kullanılan materyalin saatçilik dünyasının geleceği için önemli bir materyal olduğuna inanıyoruz.

 

Swatch’un en yeni modellerinden BIG BOLD BIOCERAMIC ARCTIC modelini Bağdat Caddesi mağazamızdan ve web sitemizden detaylı olarak inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

 

Swatch’un Hikayesi

1983’te herkes için ulaşılabilir ve Japonya’nın quartz saatleriyle yarışabilecek İsviçre üretimi saatler üretme felsefesiyle kurulan Swatch; saatçilik dünyasında adeta bir devrim yaptı. O dönemler saat dünyasında quartz krizi hakimdi(mekanik saatçiliğin quartz mekanizmalar karşısındaki düşüşü diyebiliriz) ve Swatch bu İsviçre’nin bu krizi aşmasında kilit rol oynadı. Swatch; o güne kadar üretilmiş hiçbir isviçre saatine benzemiyordu. Genellikle quartz mekanizmayla üretilen modeller; farklı-eğlenceli tasarımları ve ulaşılabilir fiyatları ile kendine has bir koleksiyoner kitlesi kazandı.

 
SAAT ÖZELLİKLERİ Kasa Ölçüleri:
  • 47 mm Kasa Çapı
  • 11.75 mm Kasa Kalınlığı
  • 44.8 mm Lug to Lug
Kalibre Özellikleri:
  • İsviçre Üretimi Quartz Mekanizma
Tasarım Özellikleri:
  • Mavi Kadran
  • Açık Mavi BIOCERAMIC Kasa
  • Açık Mavi Silikon Kordon
​Diğer Özellikleri:
  • 30 Metre Su Geçirmezlik 
  • Mika Cam