Swatch SB03B100 C-BLACK Big Bold Ceramic Kol Saati

Mika  CAM / Quartz  MEKANİZMA / 3 bar  SU GEÇİRMEZLİK
ÜRÜN KODU: SB03B100
BARKOD: 7610522838352
Ücretsiz Kargo
  Tükendi!  
Abt Saat, satışını yaptığı tüm markaların yetkili satıcısıdır. Satışı yapılan tüm ürünler %100 orjinaldir ve garanti kapsamındadır, güvenle satın alabilirsiniz.
5000 TL ve üzeri siparişlerde kurye ile İstanbul içi aynı gün ücretsiz teslimat.

OrijinalÜrün

YetkiliSatıcı

ÜcretsizKargo

Aynı GünTeslimat

MağazadaDeğişim

İadeGarantisi

Ürün Açıklaması

Swatch Big Bold Bioceramic

Swatch’un Hikayesi

 

1983’te herkes için ulaşılabilir ve Japonya’nın quartz saatleriyle yarışabilecek İsviçre üretimi saatler üretme felsefesiyle kurulan Swatch; saatçilik dünyasında adeta bir devrim yaptı. O dönemler saat dünyasında quartz krizi hakimdi(mekanik saatçiliğin quartz mekanizmalar karşısındaki düşüşü diyebiliriz) ve Swatch bu İsviçre’nin bu krizi aşmasında kilit rol oynadı. Swatch; o güne kadar üretilmiş hiçbir İsviçre saatine benzemiyordu. Genellikle quartz mekanizmayla üretilen modeller; farklı-eğlenceli tasarımları ve ulaşılabilir fiyatları ile kendine has bir koleksiyoner kitlesi kazandı.

Ekolojik Bir Saat

Swatch her zaman yenilikçi bir marka oldu.Swatch’un en yeni inovasyonlarından bir tanesi ise Swatch Big Bold Bioceramic. Bu saatler tamamen modern ölçülere uygun 47mm kasa çapına sahip ve Swatch’dan görmeye alışık olduğumuz içini görebildiğimiz quartz mekanizmalar bulunmakta. Ancak Big Bold Bioceramic’i gerçekten özel bir saat yapan saatin üretildiği materyal. Bu kasanın üçte biri biyolojik-kaynaklı plastikten üretilirken, üçte ikisi seramikten üretildi ve Bioceramic adında kompozit bir materyal ortaya çıktı. Bu materyal ekolojik sürdürülebilirlik ilkesine uygun olması ve hafifliği ile saat severler tarafından çok olumlu karşılandı.

Pastel renkler tercih edilen Big Bold Bioceramic modellerinde kasada bulunan yüksek seramik sayesinde tarifi zor ipeksi bir doku elde edildi.

 

Swatch Big Bold Bioceramic’te kullanılan materyalin saatçilik dünyasının geleceği için önemli bir materyal olduğuna inanıyoruz.

 

Swatch’un en yeni modelleri olan Big Bold Bioceramic serisini Bağdat Caddesi mağazamızdan ve web sitemizden detaylı olarak inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

 
 
SAAT ÖZELLİKLERİ Kasa Ölçüleri:
  • 47 mm Kasa Çapı
  • 11 mm Kasa Kalınlığı
Kalibre Özellikleri:
  • İsviçre Üretimi Quartz Mekanizma
  • 3 Sene Pil Ömrü
Tasarım Özellikleri:
  • Siyah Kadran
  • Siyah Kordon(Biyolojik kaynaklı plastikten üretildi.)
  • Siyah Biyoseramik Kasa
  • Siyah İbre ve İndeksler
​Diğer Özellikleri:
  • 30 Metre Su Geçirmezlik 
  • Mika Cam