Seiko Prospex Speedtimer Night Vision SSC923P Solar Erkek Kol Saati

Safir kristal  CAM / Solar  MEKANİZMA / 100 metre  SU GEÇİRMEZLİK
ÜRÜN KODU: SSC923P
BARKOD: 4954628251909
Ücretsiz Kargo
  Tükendi!  
Abt Saat, satışını yaptığı tüm markaların yetkili satıcısıdır. Satışı yapılan tüm ürünler %100 orjinaldir ve garanti kapsamındadır, güvenle satın alabilirsiniz.
5000 TL ve üzeri siparişlerde kurye ile İstanbul içi aynı gün ücretsiz teslimat.

OrijinalÜrün

YetkiliSatıcı

ÜcretsizKargo

Aynı GünTeslimat

MağazadaDeğişim

İadeGarantisi

Ürün Açıklaması

Seiko Prospex Speedtimer "Night Vision" Solar Chronograph - 41.4 mm 

Speedtimer'ın Yolculuğu

Seiko; 1964’te Tokyo Olimpiyatları’nda kullanılmak üzere Crown Chronograph’ı üretti. Bu model Seiko’nun ve Japonya’nın ilk kronografı olma özelliği ile marka için özel bir yere sahip. Sonrasında Seiko; 1969’da Speedtimer serisi ile dünyanın ilk otomatik kronograflarından birini üreterek saatçilikte çok önemli bir buluşa imza attı. Spor müsabakaları gibi profesyonel amaçlar için üretilen Speedtimer serisine şu anda vintage Seiko koleksiyonerleri tarafından oldukça fazla değer verilmektedir. Seiko; sofistike kronograflar üretme geleneğini sürdürüyor ve 1969’daki Speedtimer serisinin yeni modellerini tanıtıyor.

 

Speedtimer

Safir kristal camı ve 100 metre su geçirmezliği ile en zor şartlarda size eşlik edebilecek yeni modeller 1969’daki Speedtimer’lardan esinlenilerek üretildi ve Seiko’nun profesyonel saatlerini barındıran Prospex ailesine dahil edildi. Yeni seride kasa şekli aynıyken kasa çapı modern standartlara uygun 41.4 mm’ye çıkartılması saat severler tarafından çok olumlu karşılandı.

 

Dikkat Çekici Renk Kombinasyonu

Seiko'nun yakın bir zaman önce tanıttığı "Night Vision" serisine yeni eklenen Speedtimer versiyonu, siyah PVD kaplama paslanmaz çelik kasa, ve fosfor gücü arttırılmış yeşil LumiBrite Pro bulunduran ibre/indekslere ev sahipliği yapıyor. Tasarımı dikkat çekici bir noktaya taşımasının yanı sıra Speedtimer ailesinin de sportif DNA'sını efektif bir şekilde sergilediğini düşünüyoruz. 

 

Her türlü ışık kaynağından enerji toplayabilen V192 solar mekanizmayla donatılan saatimizde 60 dakikaya kadar ölçüm yapabilme yeteceğine sahip kronograf fonksiyonu bulunuyor. Aynı zamanda yeni modellerin 24 saat göstergesi ve güç rezervi göstergesine sahip olması fonksiyonelliği zirveye taşımış. Bezelde bulunan takometre göstergesi ile saatin sportif karakteri desteklenirken yarışlarda araçların ortalama hızını ölçmek mümkün hale gelmiş. 

 

Seiko Prospex SSC923P modelini Bağdat Caddesi mağazamızdan veya web sitemizden detaylı olarak inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

 

Abt Saat olarak satışını gerçekleştirdiğimiz her Seiko saat, 2 yıl Türkiye ve uluslararası garanti kapsamındadır.