Yeni Ürün

Seiko Presage SRE009J Otomatik Kadın Kol Saati

Hardlex kristal  CAM / Mekanik  MEKANİZMA / 5 bar  SU GEÇİRMEZLİK
ÜRÜN KODU: SRE009J
BARKOD:
Ücretsiz Kargo
  Tükendi!  
Abt Saat, satışını yaptığı tüm markaların yetkili satıcısıdır. Satışı yapılan tüm ürünler %100 orjinaldir ve garanti kapsamındadır, güvenle satın alabilirsiniz.
5000 TL ve üzeri siparişlerde kurye ile İstanbul içi aynı gün ücretsiz teslimat.

OrijinalÜrün

YetkiliSatıcı

ÜcretsizKargo

Aynı GünTeslimat

MağazadaDeğişim

İadeGarantisi

Ürün Açıklaması

Seiko Presage Otomatik Kadın Saati - Gerçek Elmas İndeksler

Seiko'nun hikâyesi, 1881'de Kintaro Hattori'nin  Tokyo'nun merkezinde bir saat tamir dükkanı açmasıyla başlar. Sadece 11 yıl sonra, şirket ilk saatini ve 1913’te de ilk kol saatini üretti. Günümüzde, Kintaro'nun dördüncü kuşak torunu Shinji Hattori, Seiko Watch Corporation’un Başkanı olarak, hala kurucusunun daima ulaşmak için çabaladığı 'mükemmelliğe adanmışlık' vizyonunu devam ettiriyor.

 

Seiko’nun ürettiği üst segment ve klasik dizaynlara sahip modeller Presage serisi altında toplanıyor. Presage ailesinde sadece mekanik kalibreler kullanılmakta olup bu seri; Seiko’nun en ünlü serilerinden biri diyebiliriz. SRE009J modelinde ilk göze çarpan özellik kadranda bulunan detaylıca tasarlanmış desenli yapısı. Desenli gümüş kadrana lüks bir dokunuş olarak uygulanan 8 adet gerçek elmas indeksler ile özel ve şık bir model olduğunu düşünüyoruz. Paslanmaz çelik kasa/bileziği ve Presage koleksiyonundan beklendiği üzere şık çizgileri ile her ortamda rahatlıkla kullanılabilecek özel bir saat... 

 

SRE009J’de bulunan bombeli Hardlex Kristal cam ise standart mineral kristal camlara göre çizilmelere karşı daha yüksek derece koruma sağlıyor.

 

Seiko Presage serisine ait bir saatten bahsediyorsak kullanılan üstün mekanizmalara da değinmeliyiz. Bu modelde bulunan ve tamamen Seiko tarafından geliştirilen 2R05 kalibresi tamamen Seiko tarafından geliştirildi ve elle kurulabilme  40 saatlik güç rezervi gibi önemli özelliklere sahip.

 

Seiko Presage SRE009J modelini Bağdat Caddesi mağazamızdan ve web sitemizden detaylı olarak inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

 

Abt Saat, Seiko markasının resmi bayisidir ve satışını gerçekleştirdiğimiz her Seiko saat 2 yıl Türkiye ve uluslararası garanti kapsamındadır.