Hamilton Jazzmaster H32675650 Erkek Kol Saati

Safir kristal  CAM / Mekanik  MEKANİZMA / 5 bar  SU GEÇİRMEZLİK
ÜRÜN KODU: H32675650
BARKOD:
Ücretsiz Kargo
  Tükendi!  
Abt Saat, satışını yaptığı tüm markaların yetkili satıcısıdır. Satışı yapılan tüm ürünler %100 orjinaldir ve garanti kapsamındadır, güvenle satın alabilirsiniz.
5000 TL ve üzeri siparişlerde kurye ile İstanbul içi aynı gün ücretsiz teslimat.

OrijinalÜrün

YetkiliSatıcı

ÜcretsizKargo

Aynı GünTeslimat

MağazadaDeğişim

İadeGarantisi

Ürün Açıklaması
Hamilton Jazzmaster Open Heart Otomatik - 40 mm 

İskelet kadran ya da açık kadran saatler uzun bir süre çok daha pahalı lüks saatlerde gördüğümüz bir özellikti ama Hamilton Jazzmaster koleksiyonunda bulundurduğu bu modelle hem bu harika özelliği bize ulaşılabilir kılıyor hem de İsviçre yapımı harika otomatik mekanizmasını izlenir kılıyor.

Bu modelde Hamilton, aynı anda hem retro hem modern çizgilere sahip şık bir günlük saat üretmek istedi. Bu nedenle saate hafifçe retro karakter katan gümüş renki ve sunray desenli kadran kullanıldı. Gümüş kadran üzerinde ise hem kontrast oluşturması hem de zarif bir görünüm oluşturulması için ise ibre/indeksler lacivert renkte üretildi. Hamilton, bu Jazzmaster modelini üretirken şıklığın yanında foınksiyonelliği ihmal etmedi ve akrep/yelkovanın içerisinde fosforlu SuperLuminova ekleyerek okunabilirliği maksikuma çıkardı.

Kadran aralıklarından gördüğümüz mekanizma 80 saat güç rezervi bulunan H-10 kalibredir. Mekanizmanın balansı kadran tarafından görülebildiği için bu tasarıma "Open Heart"(Açık Kalp) ismi verilmektedir. Bunun sebebi ise sürekli hareket halindeki balansın otomatik bir saatin kalbi olarak değerlendirilmesidir. 

H-10 mekanizma aynı zamanda Nivachron(patentli bir alaşım) teknolojisine sahip olduğu için manyetizma ve ısı değişimlerine karşı çok dayanıklı; yani her koşulda yüksek hassasiyette çalışmaya devam ediyor.

40 mm kasa çapındaki bu model, koyu kahve tonlarındaki vintage tasarımlı deri kordonu ile şık ve retro tasarımlı saatlerden hoşlananlar için bir model. 

Ayrıca kadran detaylarının rahatlıkla incelenebilmesi ve okunabilirliğin arttırılması için AR kaplamalı safir kristal cama ev sahipliği yapması da saatimize ekstra değer katan özelliklerden. (AR=Anti Reflection=Yansıma Engelleyici)

Hamilton Jazzmaster Open Heart Otomatik modelini Bağdat Caddesi mağazamızdan ve web sitemizden detaylı olarak inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Abt Saat olarak satışını gerçekleştirdiğimiz her Hamilton saat, 2 yıl Türkiye ve uluslararası garantiye sahiptir.