Yeni Ürün

Hamilton AmericanClassic H13421611 Erkek Kol Saati

Safir kristal  CAM / Quartz  MEKANİZMA / 5 bar  SU GEÇİRMEZLİK
ÜRÜN KODU: H13421611
BARKOD:
Ücretsiz Kargo
  Tükendi!  
Abt Saat, satışını yaptığı tüm markaların yetkili satıcısıdır. Satışı yapılan tüm ürünler %100 orjinaldir ve garanti kapsamındadır, güvenle satın alabilirsiniz.
5000 TL ve üzeri siparişlerde kurye ile İstanbul içi aynı gün ücretsiz teslimat.

OrijinalÜrün

YetkiliSatıcı

ÜcretsizKargo

Aynı GünTeslimat

MağazadaDeğişim

İadeGarantisi

Ürün Açıklaması

Hamilton American Classic Boulton Small Second Quartz

Hamilton; geçmişte ürettiği saatlerden esinlenerek dizayn ettiği saatleri American Classic serisi altında topluyor. Markanın Amerikan kökenlerini yansıtan bu serinin en gözde üyelerinden biri: Hamilton American Classic Boulton Small Second Quartz

 

İkonik

Boulton ilk olarak 1940'larda Amerika'da piyasaya sürülmüştü. Döneminin tasarım dili olan Art Deco çizgilerden esinlinilen saatimiz, ikonik Boulton'ın modern versiyonu olarak tanıtıldı! 

 

Günümüzde saatçiliğin en gözde konseptlerinden beri markaların eskiden ürettiği saatleri; vintage modelin tasarımına sadık kalarak ve modern özellikleri ile donatarak yeniden piyasaya sürmesi. "Reissue" veyta "Revival" gibi kavramlar ile anılan bu akım, saat severlere nostaljik bir his yaşatmasıyla son derece seviliyor. Boulton modelinin de 1940'lardaki tasarım çizgisinin birebir korunması ve sahip olduğu modern özellikler ile oldukça başarılı bir Reissue saat olduğunu düşünüyoruz.

 

Saatimizin öne çıkan özelliklerinden biri ise çizilmelere karşı çok dayanıklı safir kristal cama sahip olması. 

 

İsviçre üretimi Quartz mekanizma ile çalışan Boulton Quartz'ın Hamilton'ın kataloğundaki en derin hikayeye sahip saatlerden biri olduğunu düşünüyoruz...

 

Abt Saat, Hamilton saatlerinin yetkili satıcısıdır ve satışını yaptığımız her Hamilton saat 2 sene Türkiye ve uluslararası garanti kapsamındadır.

 

Hamilton American Classic Boulton Quartz modelini Bağdat Caddesi/İstanbul mağazamızdan veya web sitemizden inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.