Citizen Promaster BN0166-01L Limitli Kol Saati

Eco-drive  MEKANİZMA / 20 bar  SU GEÇİRMEZLİK
ÜRÜN KODU: BN0166-01L
BARKOD:
Ücretsiz Kargo
  Tükendi!  
Abt Saat, satışını yaptığı tüm markaların yetkili satıcısıdır. Satışı yapılan tüm ürünler %100 orjinaldir ve garanti kapsamındadır, güvenle satın alabilirsiniz.
5000 TL ve üzeri siparişlerde kurye ile İstanbul içi aynı gün ücretsiz teslimat.

OrijinalÜrün

YetkiliSatıcı

ÜcretsizKargo

Aynı GünTeslimat

MağazadaDeğişim

İadeGarantisi

Ürün Açıklaması

Citizen Promaster "Unite With Blue" Limited Edition - 7.000 Adet

Citizen Promaster koleksiyonu, markanın ekstrem koşullar için üretilmiş profesyonel dalgıç saatlerini barındıran özel bir koleksiyon. Sahip oldukları yüksek fonksiyonalite, orijinal tasarımlar ve sağlam mimarileri ile hem günlük hayatta sportif saat kullanmaktan hoşlananlar, hem de profesyonel dalgıçlara hitap eden bu koleksiyon, Citizen'ın dünyada en sevilen serileri arasında yer alıyor.

 

Tool Watch 

Vidalı tepesi ile 200 metre su geçirmezliği garanti altına alan Citizen Promaster Eco-Drive (ISO 6425 Profesyonel Dalgıç Saati Sertifikalı), geçmişte olduğu gibi günümüzde de saatçilikte çok popüler bir kategoride yer alıyor: Tool Watch. "Tool" kelime itibariyle "araç" anlamına geliyor bu bu tür saatler belirli spesifik -ve çoğunlukla profesyonel- amaçlar için üretiliyor: Pilot saatleri, dalgıç saatleri, yarış saatleri, asker saatleri gibi...

 

Citizen Promaster Limited Edition da dalgıç saati olarak üretilen bir tool watch. Tek yöne dönen ve dalgıç eldivenleri ile rahat kullanım sağlayan derin tırtıklı bezeli ile dalış sürelerini, hangi derinlikte ne kadar süre kalınması gerektiğini ölçmek oldukça kolay.

 

Tepenin saat 3'ten 4'e alınması ile dalış sırasında bileğe baskı uygulanmasının önüne geçilmiş. Akrep-yelkovan ve indesklerin içleri de bol miktarda fosforlu materyal ile doldurularak hem gece hem de dalış sırasında okunabilirlik maksimuma çıkartılmış.

 

Hem gün hem tarih fonksiyonları ile günlük kullanım için de son derece fonksiyonel.

 

7.000 Adet Limitli Üretim

Citizen Promaster Eco-Drive Limited Editon, Citizen'ın tamamen okyanuslardan esinlenerek ile üretilen bir model. Okyanusların dünyamız için değeri ve birleştirici gücüne dikkat çekmek adına "Unite with Blue"(Mavi ile Birleş) ismi verilen saatimiz son derece özel bir tasarıma sahip.

 

Mavi ve yeşil tonlarını gördüğümüz kadranda modelin "doğal" karakterine uygun olacak şekilde, kadran, %100 geri dönüştürülmüş polikarbonattan üretiliyor. Kadrana eşsiz renk paletini sağlamak için Citizen ile FUJIFILM birlikte çalıştı ve okyanus temasını tam anlamıyla yansıtmayı başaran bir saat ortaya çıkmış oldu.

 

Poliüretan Kayış

Promaster Limited Edition ile ilgili bahsetmek istediğimiz başka önemli bir kısım ise kayışı. Dalgıç saatlerinden alışık olduğumuz gibi silikon kayış kullanmayan Promaster'ın kayışı "poliüretan" isimli bir maddeden üretildi. Poliüretanın ise silikona göre önemli bir üstünlüğü bulunuyor: Aşınmalara karşı dayanıklılık.

 

Gücünü Işıktan Alır

Citizen Promaster Eco-Drive Limited Edition , markanın en önemli teknolojilerinden biri olan Eco-Drive mekanizmasına ev sahipliği yapıyor. Eco Drive, tamamen Citizen tararfından geliştirilen bir teknoloji ve enerjisini ışıktan sağlıyor. Bu mekanizmanın öne çıkan bir özelliği ise sadece güneşten değil, her türlü ışık kaynağından enerji depolayabilmesi ile yüksek fonksiyonellik sunması. Tam şarj olduğunda 8 ay karanlıkta bırakılsa bile çalışmaya devam eden Eco-Drive (kalibre E168), Citizen'ın inovatif karakterinin en güzel örneklerinden biridir.

 

Citizen Promaster Eco Drive Limited Edition modelini Bağdat Caddesi mağazamızdan veya websitemizden detaylıca inceleyebilir ve satın alabilirsiniz. Model ile ilgili daha detaylı bilgi almak için de bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Abt Saat olarak satışını gerçekleştirdiğimiz her Citizen saat, 2 yıl uluslararası garanti kapsamındadır.