Citizen NJ0100-71L Otomatik Erkek Kol Saati

Mekanik  MEKANİZMA / 10 bar  SU GEÇİRMEZLİK
ÜRÜN KODU: NJ0100-71L
BARKOD:
Ücretsiz Kargo
SEPETTE %10 EKSTRA İNDİRİM! SEPETTE %10 EKSTRA İNDİRİM!-2
  Tükendi!  
Abt Saat, satışını yaptığı tüm markaların yetkili satıcısıdır. Satışı yapılan tüm ürünler %100 orjinaldir ve garanti kapsamındadır, güvenle satın alabilirsiniz.
5000 TL ve üzeri siparişlerde kurye ile İstanbul içi aynı gün ücretsiz teslimat.

OrijinalÜrün

YetkiliSatıcı

ÜcretsizKargo

Aynı GünTeslimat

MağazadaDeğişim

İadeGarantisi

Ürün Açıklaması

Citizen NJ0100-71L - Otomatik

İdeal Retro-Modern Dengesi 

Citizen NJ0100-71L, vintage saatlerin yastık formundaki kasalarını anımsatan 42 mm'lik paslanmaz çelik kasası ve şık tasarımı ile zamansız bir klasik olarak üretildi. Bu modelini incelediğimizde ilk olarak lacivert kadran üzerine ustalıkla işlemiş dikey desenli yapı dikkatimizi çekiyor. Hem günlük hayatta hem takım elbiseler ile rahatlıkla kullanılabilen en iyi fiyat/performans otomatil saatlerden biri olduğunu düşünüyoruz.

 

Cal.8210 Otomatik Mekanizma

Citizen NJ0100-71L, in-house Cal.8210 mekanizması ile çalışıyor. Citizen'ın sahip olduğu Miyota isimli mekanizma fabrikası tarafından üretilen Cal.8210, 40 saatlik güç rezervi sunuyor. Sürtünmelerden kaybedilen enerjiyi minimuma indirmek için kullanılan taş sayısı ise 21. Otomatik olmasının yanı sıra aynı zamanda elle kurulabilme özelliğine de sahip olması Cal.8210'ün öne çıkan özelliklerinden biri.

 

Fiyat/Performans

Citizen NJ0100-71L Otomatik; 100 metre su geçirmezlik, otomatik mekanizma, tarih fonksiyonuı ve dünyanın saygın saat markalarından biri olan Citizen tarafından üretilmiş olmasıyla gibi özellikleri dikkate aldığımızda oldukça başarılı bir fiyat performans saati olarak karşımıza çıkıyor.

 

Citizen NJ0100-71L modelini Bağdat Caddesi mağazamızdan veya websitemizden inceleyebilir ve satın alabilirsiniz. Model ile ilgili daha detaylı bilgi almak için de bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Abt Saat olarak satışını gerçekleştirdiğimiz her Citizen saat, 2 yıl Türkiye ve uluslararası garanti kapsamındadır.

 

 


ÖNERDİKLERİMİZ