Citizen NH8391-51EE Otomatik Erkek Kol Saati

Mekanik  MEKANİZMA / 5 bar  SU GEÇİRMEZLİK
ÜRÜN KODU: NH8391-51EE
BARKOD: 4974374312501
Ücretsiz Kargo
  Tükendi!  
Abt Saat, satışını yaptığı tüm markaların yetkili satıcısıdır. Satışı yapılan tüm ürünler %100 orjinaldir ve garanti kapsamındadır, güvenle satın alabilirsiniz.
5000 TL ve üzeri siparişlerde kurye ile İstanbul içi aynı gün ücretsiz teslimat.

OrijinalÜrün

YetkiliSatıcı

ÜcretsizKargo

Aynı GünTeslimat

MağazadaDeğişim

İadeGarantisi

Ürün Açıklaması

Citizen NH8391-51EE - Otomatik

En İyi Fiyat/Performans Klasik Saat

Citizen NH8391-51EE, 40.2 mm'lik paslanmaz çelik kasası ve şık tasarımı ile zamansız bir klasik olarak üretildi. Bu modelini incelediğimizde ilk olarak ustalıkla sunray cilası uygulanmış siyah kadranı ve okunabilirliği arttıran yüksek cilalı ibre/indeksleri dikkatimizi çekiyor. Hem günlük hayatta hem takım elbiseler ile rahatlıkla kullanılabilen en iyi fiyat/performans otomatil saatlerden biri olduğunu düşünüyoruz.

 

Okunabilirliğin yanı sıra saatte hem gün hem tarih göstergesi bulunması ve gün göstergesinin saat 12 tarafında yer alması Citizen'ın bu modeli üretirken tasarım dengesine ne kadar değer verdiğinin kanıtı. 

 

Cal.8200 Otomatik Mekanizma

Citizen NH8391-51EE, in-house Cal.8200 mekanizması ile çalışıyor. Citizen'ın sahip olduğu Miyota isimli mekanizma fabrikası tarafından üretilen Cal.8200, 40 saatlik güç rezervi sunuyor. Sürtünmelerden kaybedilen enerjiyi minimuma indirmek için kullanılan taş sayısı ise 21. Otomatik olmasının yanı sıra aynı zamanda elle kurulabilme özelliğine de sahip olması Cal.8200'ün öne çıkan özelliklerinden biri.

 

Fiyat/Performans

Citizen NH8391-51EE Otomatik; 50 metre su geçirmezlik, otomatik mekanizma, gün/tarih fonksiyonları ve dünyanın saygın saat markalarından biri olan Citizen tarafından üretilmiş olmasıyla gibi özellikleri dikkate aldığımızda oldukça başarılı bir fiyat performans saati olarak karşımıza çıkıyor.

 

Citizen NH8391-51EE modelini Bağdat Caddesi mağazamızdan veya websitemizden inceleyebilir ve satın alabilirsiniz. Model ile ilgili daha detaylı bilgi almak için de bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Abt Saat olarak satışını gerçekleştirdiğimiz her Citizen saat, 2 yıl Türkiye ve uluslararası garanti kapsamındadır.