Swatch SS07B104M Cross Spectrum Erkek Kol Saati

Mika  CAM / Quartz  MEKANİZMA / 3 bar  SU GEÇİRMEZLİK
ÜRÜN KODU: SS07B104M
BARKOD:
Ücretsiz Kargo
  Tükendi!  
Abt Saat, satışını yaptığı tüm markaların yetkili satıcısıdır. Satışı yapılan tüm ürünler %100 orjinaldir ve garanti kapsamındadır, güvenle satın alabilirsiniz.
5000 TL ve üzeri siparişlerde kurye ile İstanbul içi aynı gün ücretsiz teslimat.

OrijinalÜrün

YetkiliSatıcı

ÜcretsizKargo

Aynı GünTeslimat

MağazadaDeğişim

İadeGarantisi

Ürün Açıklaması

Swatch CROSS SPECTRUM

Farklı ve İddialı

Swatch her zaman farklı ve dikkat çekici tasarımları ile öne çıkan bir marka oldu. Kullandıkları canlı renkler, birlikte çalıştıkları "Sanat Ortakları"(MoMA veya Centre Pompidou müzeleri gibi.) ve cesur tasarımları ile alışılmışın dışında İsviçre saatlerini saat severlere sunarak onların zihninde önemli bir yer edindi.

 

Swatch CROSS SPECTRUM modeli de markanın dikkat çekici tasarımları arasında yer alıyor. Siyah PVD kaplama paslanmaz çelik kasası ve siyah PVD kaplama hasır örgü paslanmaz çelik bileziğe sahip bu model özellikle 3 alanda dikkatimizi çekti.

 

1. Siyah kasa ve bileziğin gizemli ve ağır duruşu, açık mavi ibre ve indeksler ile canlı bir forma kavuştu, ve gözleri üzerine çeken bir tasarım oluştu.

 

2. Sadece 6.7 mm kalınlığında olduğu için ultra-ince saat klasmanında olan bir model. İnce kasa profili ile kullanımı çok rahat ve gömlek manşetinin altında konforlu bir şekilde kullanılabiliyor.

 

3.Swatch'un Solar Spectrum adını verdiği ışığın farklı yansımalarında adeta bir prizma gibi yansımalar yapan özel bir cam türüne sahip. 

 

İsviçre üretimi quartz mekanizma ile çalıştığı için yüksek hassasiyette zaman tutuşu sağlıyor.

 

42 mm kasa çapına sahip. CROSS SPECTRUM minimal bir çerçeveye sahip olduğu için kadran daha da ön plana çıkıyor; böylece renkli camın yansımaları ve açık mavi renkleri farkını daha belli ediyor.

 

Swatch’un Hikayesi

1983’te herkes için ulaşılabilir ve Japonya’nın quartz saatleriyle yarışabilecek İsviçre üretimi saatler üretme felsefesiyle kurulan Swatch; saatçilik dünyasında adeta bir devrim yaptı. O dönemler saat dünyasında quartz krizi hakimdi(mekanik saatçiliğin quartz mekanizmalar karşısındaki düşüşü diyebiliriz) ve Swatch bu İsviçre’nin bu krizi aşmasında kilit rol oynadı. Swatch; o güne kadar üretilmiş hiçbir isviçre saatine benzemiyordu. Genellikle quartz mekanizmayla üretilen modeller; farklı-eğlenceli tasarımları ve ulaşılabilir fiyatları ile kendine has bir koleksiyoner kitlesi kazandı.

 

Swatch CROSS SPECTRUM modelini Bağdat Caddesi mağazamızdan ve web sitemizden detaylı olarak inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

 

Abt Saat olarak satışını gerçekleştirdiğimiz her Swatch saat, 2 yıl Türkiye ve uluslararası garantiye sahiptir. 

 
SAAT ÖZELLİKLERİ Kasa Ölçüleri:
 • 42 mm Kasa Çapı
 • 6.7 mm Kasa Kalınlığı
 • 45.6 mm Lug to Lug
Kalibre Özellikleri:
 • İsviçre Üretimi Quartz Mekanizma
Tasarım Özellikleri:
 • Siyah Kadran
 • Siyah PVD Kaplama Pazlanmaz Çelik Kasa
 • Siyah PVD Kaplama Hasır Örgü Paslanmaz Çelik Bilezik
 • Solar Spectrum Renkli Cam
 • Açık Mavi İbre/İndeksler
​Diğer Özellikleri:
 • 30 Metre Su Geçirmezlik 
 • Mika Cam