Swatch SO27M105 Futuristic Green Erkek Kol Saati

Mika  CAM / Quartz  MEKANİZMA / 3 bar  SU GEÇİRMEZLİK
ÜRÜN KODU: SO27M105
BARKOD:
Ücretsiz Kargo
  Tükendi!  
Abt Saat, satışını yaptığı tüm markaların yetkili satıcısıdır. Satışı yapılan tüm ürünler %100 orjinaldir ve garanti kapsamındadır, güvenle satın alabilirsiniz.
5000 TL ve üzeri siparişlerde kurye ile İstanbul içi aynı gün ücretsiz teslimat.

OrijinalÜrün

YetkiliSatıcı

ÜcretsizKargo

Aynı GünTeslimat

MağazadaDeğişim

İadeGarantisi

Ürün Açıklaması

Swatch BIG BOLD FUTURISTIC GREEN

Farklı ve Dikkat Çekici

Swatch her zaman orijinal tasarımlara değer veren bir marka oldu. Swatch’un en yeni koleksiyonlarından bir tanesi ise BIG BOLD FUTURISTIC GREEN. Bu model tamamen kendisini bilekte fark ettirecek 47mm kasa çapında üretildi ve Swatch’dan görmeye alışık olduğumuz farklı tasarım detaylarına sahip.

 

BIG BOLD FUTURISTIC GREEN ile ilgili gözümüze ilk çarpan tasarım elementi, renkli cam kullanılmasıyla ışığın farklı yansımalarında farklı renkler yansıtması. Kadrandaki numaralar ise hafifçe italik yazılmış, bu durum da bize vintage saatlerin tipografisini anımsatıyor; yani aslında Swatch, bu kadar modern tasarıma ve boyuta sahip bir saate bile hafifçe retro bir dokunuş eklemeyi başarmış diyebiliriz. 

 

Saatçilikte günümüzün en popüler akımlarından biri yeşil saatlerin daha ön plana çıkması. BIG BOLD FUTURISTIC GREEN'de kasa ve silikon kordon ise khaki yeşilinde üretilmiş, ve saate spor bir karakter katmış.

 

Swatch’un en yeni modellerinden BIG BOLD FUTURISTIC GREEN modelini Bağdat Caddesi mağazamızdan ve web sitemizden detaylı olarak inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

 

Swatch’un Hikayesi

1983’te herkes için ulaşılabilir ve Japonya’nın quartz saatleriyle yarışabilecek İsviçre üretimi saatler üretme felsefesiyle kurulan Swatch; saatçilik dünyasında adeta bir devrim yaptı. O dönemler saat dünyasında quartz krizi hakimdi(mekanik saatçiliğin quartz mekanizmalar karşısındaki düşüşü diyebiliriz) ve Swatch bu İsviçre’nin bu krizi aşmasında kilit rol oynadı. Swatch; o güne kadar üretilmiş hiçbir isviçre saatine benzemiyordu. Genellikle quartz mekanizmayla üretilen modeller; farklı-eğlenceli tasarımları ve ulaşılabilir fiyatları ile kendine has bir koleksiyoner kitlesi kazandı.

 
SAAT ÖZELLİKLERİ Kasa Ölçüleri:
  • 47 mm Kasa Çapı
  • 11.75 mm Kasa Kalınlığı
  • 44.8 mm Lug to Lug
Kalibre Özellikleri:
  • İsviçre Üretimi Quartz Mekanizma
Tasarım Özellikleri:
  • Koyu Yeşil Kadran
  • Khaki Yeşil Plastik Kasa
  • Khaki Yeşil Silikon Kordon
  • Renkli Cam
​Diğer Özellikleri:
  • 30 Metre Su Geçirmezlik 
  • Mika Cam