Yeni Ürün

Swatch Carbonium Dream YVS495G Erkek Kol Saati

Quartz  MEKANİZMA / 3 bar  SU GEÇİRMEZLİK
ÜRÜN KODU: YVS495G
BARKOD:
Ücretsiz Kargo
  Tükendi!  
Abt Saat, satışını yaptığı tüm markaların yetkili satıcısıdır. Satışı yapılan tüm ürünler %100 orjinaldir ve garanti kapsamındadır, güvenle satın alabilirsiniz.
5000 TL ve üzeri siparişlerde kurye ile İstanbul içi aynı gün ücretsiz teslimat.

OrijinalÜrün

YetkiliSatıcı

ÜcretsizKargo

Aynı GünTeslimat

MağazadaDeğişim

İadeGarantisi

Ürün Açıklaması

Swatch CARBONIUM DREAM

Farklı ve eğlenceli bir tasarım anlayışına sahip Swatch’tan dikkat çekici bir model: CARBONIUM DREAM

 

Bu saatle ilgili göze çarpan en önemli kısım sportif tasarımın, her türlü kıyafete eşlik edebilecek ölçüde sadelik ile harmanlanması. Paslanmaz çelik kasaya ve paslanmaz çelik bileziğe sahip bu model üst segment Swatch'lardan biri olarak karşımıza çıkıyor ve özellikle monokromatik renkleri tercih eden saat severlerin ilgisini çekiyor. 

 

Kronometresi ile sportif bir tasarıma sahip, ancak bu kronometreli saatlerde bazen tasarımın çok yoğunlaştığı, hatta bazı durumlarda okunabilirliği azalttığı ile karşılaşıyoruz. Bu modelin kronograf tasarımını ise çok başarılı bulduk; saate sportif bir hava katarken, okunabilirliği ve sadelikten ödün vermedi.

 

Paslanmaz çelik çerçevede ise 60'a kadar numaralı rakamların işlendiğini görüyoruz. Bu da saate gene hafifçe spor bir karakter katan özelliklerden biri.

 

Kronograf fonksiyonlu İsviçre üretimi quartz mekanizmayla donatılmış bu model en yüksek hassaslıkta zamanı gösterme yeteneğine sahip.

 

Swatch CARBONIUM DREAM modelini Bağdat Caddesi mağazamızdan ve web sitemizden detaylı olarak inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

 

Abt Saat olarak satışını gerçekleştirdiğimiz her Swatch saat, 2 yıl Türkiye ve uluslararası garantiye sahiptir. 

 
SAAT ÖZELLİKLERİ Kasa Ölçüleri:
 • 43 mm Kasa Çapı
 • 12.67 mm Kasa Kalınlığı
 • 49 mm Lug to Lug
Kalibre Özellikleri:
 • İsviçre Üretimi Quartz Mekanizma
 • Kronograf Fonksiyonu
Tasarım Özellikleri:
 • Siyah Kadran
 • Paslanmaz Çelik Bilezik 
 • Paslanmaz Çelik Kasa
 • Paslanmaz Çelik Siyah Bezel
 • Sportif Dizayn
​Diğer Özellikleri:
 • 30 Metre Su Geçirmezlik 
 • Mika Cam
 

 

Bu saatle ilgili göze çarpan en önemli özellik sportif tasarımı. Paslanmaz çelik kasaya ve bileziğe sahip NIGHT FLIGHT AGAIN kronograf fonksiyonu ile sportif görünümünü tamamlıyor. Dış bezelde bulunan takometre göstergesinin amacı ise yarışlarda araçların ortalama hızlarını ölçebilmek. Tabi bu fonksiyon günümüzde bilgisayarlar tarafından sağlanıyor, ancak bir saatte takometre bezeli bulunması bize 70'lerde yarışçılar için üretilen saatleri hatırlatarak nostaljik bir hava yaratıyor.

 

Siyah, beyaz ve gümüş tonlarının hakim olduğu saat, monokromatik görünümüyle her türlü kıyafetle rahartlıkla kullanılabilir ve yüksek okunabilirliğe sahip.

 

İsviçre üretimi quartz mekanizma bulunan NIGHT FLIGHT AGAIN yüksek hassasiyetle zaman tutuşu yeteneğine sahip.

 

Swatch NIGHT FLIGHT AGAIN modelini Bağdat Caddesi mağazamızdan ve web sitemizden detaylı olarak inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

 

Abt Saat olarak satışını gerçekleştirdiğimiz her Swatch saati, 2 yıl Türkiye ve uluslararası garantiye sahiptir.