Yeni Ürün

Citizen AW0102-13AE Eco-Drive Erkek Kol Saati

Eco-drive  MEKANİZMA / 3 bar  SU GEÇİRMEZLİK
ÜRÜN KODU: AW0102-13AE
BARKOD: 4974374311337
Ücretsiz Kargo
SEPETTE %15 EKSTRA İNDİRİM! SEPETTE %15 EKSTRA İNDİRİM!-2
  Tükendi!  
Abt Saat, satışını yaptığı tüm markaların yetkili satıcısıdır. Satışı yapılan tüm ürünler %100 orjinaldir ve garanti kapsamındadır, güvenle satın alabilirsiniz.
5000 TL ve üzeri siparişlerde kurye ile İstanbul içi aynı gün ücretsiz teslimat.

OrijinalÜrün

YetkiliSatıcı

ÜcretsizKargo

Aynı GünTeslimat

MağazadaDeğişim

İadeGarantisi

Ürün Açıklaması

Citizen Eco-Drive AW0102-13AE 

Şık ve Lüks 

Citizen Eco-Drive AW0102-13AE, 40 mm'lik altın PVD kaplama paslanmaz çelik kasası ve dengeli tasarımı ile zamansız bir klasik olarak üretildi. Bu modelini incelediğimizde ilk olarak merkezden dışarıya doğru yönelen gümüş desenli kadranı dikkatimizi çekiyor. Altın ve gümüş tonlarını sergileyen saatimiz hem günlük hayatta hem takım elbiseler ile rahatlıkla kullanılabiliyor. Aynı zamanda altın renkli ibre/indeksleri ile de kasa tonu ile uyumlu bir görünüm oluşturulmuş.

 

Okunabilirliğin yanı sıra saatte hem gün hem tarih göstergesi bulunması ve sırasıyla saat 12 ve 6 tarafında yer alması Citizen'ın bu modeli üretirken tasarım dengesine ve simetriye ne kadar değer verdiğinin kanıtı. 

 

Kordon ise saatin lüks ve klasik kimliğini yansıtacak şekilde kahve deri olarak karşımıza çıkıyor. Fazla tasarım detayları dizaynı boğmamak adına dikişlerin de kahverengi olarak dikilmesi de bizce çok doğru bir karar olmuş. 

 

Eco-Drive Mekanizma

Citizen Eco-Drive AW0102-13AE, markanın en önemli teknolojilerinden biri olan Eco-Drive mekanizmasına ev sahipliği yapıyor. Eco Drive, tamamen Citizen tararfından geliştirilen bir teknoloji ve enerjisini ışıktan sağlıyor. Bu mekanizmanın öne çıkan bir özelliği ise sadece güneşten değil, her türlü ışık kaynağından enerji depolayabilmesi ile yüksek fonksiyonellik sunması. Tam şarj olduğunda 8 ay karanlıkta bırakılsa bile çalışmaya devam eden Eco-Drive, Citizen'ın inovatif karakterinin en güzel örneklerinden biridir.

 

Fiyat/Performans

Citizen Eco-Drive AW0102-13AE; 50 metre su geçirmezlik, Eco-Drive mekanizma, gün/tarih fonksiyonları ve dünyanın saygın saat markalarından biri olan Citizen tarafından üretilmiş olmasıyla gibi özellikleri dikkate aldığımızda oldukça başarılı bir fiyat performans saati olarak karşımıza çıkıyor.

 

Citizen Eco-Drive AW0102-13AE modelini Bağdat Caddesi mağazamızdan veya websitemizden inceleyebilir ve satın alabilirsiniz. Model ile ilgili daha detaylı bilgi almak için de bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Abt Saat olarak satışını gerçekleştirdiğimiz her Citizen saat, 2 yıl Türkiye ve uluslararası garanti kapsamındadır.

 

 


ÖNERDİKLERİMİZ